Gośka Cimek 10 dni temu

Oglądam was w pracy🤩 I odrazu lepiej.

• Jakub Konina
    Jakub Konina 10 dni temu +7

To tegoroczne MSI to totalna porażka. Mega jednostronne i nudne pojedynki + ta drama z pingiem i graniem z Chin w Korei - totalny absurd. Mam nadzieję, że to ostanie MSI w historii i dojdzie do jakiegoś odświeżenia formatu.

Piotr Kazimianiec 10 dni temu +7

dlaczego jest tylko połowa streama ???? nie sądzę żeby wszystkie mecze trwały 2:09:11. ogarnijcie to. dzieki

• M Kop

@Cispir a co to ma do rzeczy jak pierwszy mecz był Psg Talon vs Red Canis?? Gdzie to jest?

• Cispir
      Cispir 7 dni temu

Mecze RNG z pierwszej połowy streama zostały unieważnione i podczas dnia 5 były one rozgrywane na nowo

• Zielny Horseman
    Zielny Horseman 10 dni temu +10

Panowie, jeśli tak ma wyglądać te MSI i transmisje to lepiei sobie odpuścić.

• TinyBlueSlime
      TinyBlueSlime 9 dni temu

@Paulina Gamrat no właśnie taki pajac jak szpakowski nie potrafi nic od siebie dodac, komentuje tylko to co widzi, 0 myslenia.

• Paulina Gamrat
      Paulina Gamrat 9 dni temu +1

@TinyBlueSlime można, można wszystko... Pytanie czy to normalne - słyszałeś aby Szpakowski komentując mecz opowiadał o swoich preferencjach odnośnie kina? To nie jest zachowanie profesjonalne - w miarę to wygląda jak grubcio komentuje z takim Myszakiem - bo troszkę pogada o głupotach ale zaraz drugi ucina temat i powrót do meczu... Gorzej jak takich gawędziarzy znajdzie się dwóch... A oglądalność jest niska - popatrz na kanały z innych państw i jakie tam są liczby oglądających MSI.

@Paulina Gamrat to już nie można oglądać meczu i słuchać o filmach? Oni to sprawdzają? Będę musiał uważać. Oglądalność jest wysoka, spójrz na kanał na twitchu... biorąc pod uwagę, że mecze są w godzinach jak wszyscy są w pracy czy szkole. Dopiero po pracy/szkole ludzie siadają i oglądają.

Paulina Gamrat 9 dni temu

@TinyBlueSlime jeśli podoba Ci się oglądanie meczu w LOLA, a słuchanie o ulubionych filmach komentujących mecz to masz spoko - nie oceniam. Jeśli chodzi o oglądalność to jest ona niska - taki właśnie komentarz się do tego przyczynia.

@Paulina Gamrat ale dupsko zabolało, że komuś się podoba taki komentarz. Jakby nie było oglądane to by oni nie komentowali.

• Achiento
    Achiento 10 dni temu +22

Dlaczego znowu zapis jest gdzieś od połowy

• M Kop

@Cispir Still gdzie poierwszy mecz PSG vs Red Canis ja się pytam???

• Cispir

• Daniel Dolebski
    Daniel Dolebski 10 dni temu +4

Gdzie dzień drugi i czemu dzień 1 ma dodatkowe 45 minut?

• Santi Kosiarini
    Santi Kosiarini 9 dni temu

Ale z tymi transmisjami to jest jakis troll, challenge czy wy tak na serio? xD

• M Kop

No serio to jest jakiś żart z tymi transmisjami xD Ja się pytam gdzie jest drugi dzień.... Ten ping czasami, żarty sobie z widzów robicie. Już lepiej jak byście nie udostępniali takiego kabaretu, zamiast robić z siebie pajacerkę.... No Profit... :(

• Marek Let's play YouTube

Gdzie pierwsza połowa transmisji ????

Santi Kosiarini 6 dni temu

@Cispir Pierwsze trzy, brakujące mecze tej transmisji to:
      Mecz o godzinie 9.00 to był CZWARTY mecz RNG, który nie był unieważniony, te unieważnione były rozgrywane przez pierwsze 3 dni msi ;)

• Cispir

• Reco Kabum
    Reco Kabum 10 dni temu +11

Dzisiejsza transmisja to dno to co odpier*alacie to masakra ! Prowadzący zamiast komentować mecz to rozmawiają o filmach pokemonach, pozdrawiają ziomków, tylko browara im dać, to że mecz jest nudny wiadomo kto wygra nie znaczy że prowadzący powinni pier*olić o gównie zamiast o tym co się dzieje na monitorze, laagi przerwy w transmisji ! Ostatni raz tu byłem podczas tego MSI . SYF !!!

Reco Kabum 9 dni temu

@xVenqu 11 mam jeszcze pytanie którym jesteś pokemonem, żywioł ogia, ziemi ??? Pozdrów babcie mamę pies zdrowy ???

• xVenqu 11
      xVenqu 11 9 dni temu

Już się zesrałeś czy jeszcze poczekać?

Reco Kabum 9 dni temu +1

@xVenqu 11 to idź na jego kanał chyba ma i niech tam rozmawia o czym K*#$@ mu się podoba a nie na transmisji , brak jakiegokolwiek profesjonalizmu szacunku dla graczy i widzów! Wyobrażasz sobie LM i fazę grupową gdzie np. Barcelona w pierwszej połowie wygrywa 5:0 a komentator wiadomo kto wygra i do drugiego co u ciebie? Jak żona dzieci chomik żyje? To jest transmisja z zawodów a nie kółko zapoznawczo poruch@wcze filmoteka i cuda niewidy.